De ce ORYON Imobiliare?
Iti oferim mai mult decat un job. Iti oferim o cariera.

In cadrul ORYON Imobiliare vei gasi un mediu de lucru dinamic si flexibil, te vom sustine sa te dezvolti, sa dobandesti si sa iti perfectionezi aptitudinile esentiale pentru a te putea dezvolta profesional. Iti cream cele mai bune oportunitati si te sprijinim in tot ceea ce faci pentru ca noi credem ca oamenii sunt cea mai de pret resursa.

Compania noastra este pe un trend ascendent datorita unor oameni valorosi care au reusit sa schimbe mentalitatea clientilor si unele metode de lucru inovatoare, ce de foarte multe ori au dat rezultate remarcabile si asta pentru ca suntem dispusi sa investim in oameni, creandu-se o relatie de parteneriat de pe urma careia sa beneficieze ambele parti.

ORYON Imobiliare este intr-o permanenta cautare de membri de echipa noi si talentanti. Domeniul imobiliar ofera oportunitati nelimitate de cariera si dezvoltare personala. Este cu adevarat o profesie in care succesul este determinat de orientarea dvs. individuala si de ambitie.

CANDIDATUL IDEAL:

-persoana dinamică
-excelente abilitati de comunicare si putere de convingere;
-potential de dezvoltare sau experienta in vanzari;
-initiativa, capacitate de rezolvare a problemelor de organizare, atitudine pozitiva;
-studii medii/superioare.

RESPONSABILITATI :

– gestionarea si dezvoltarea permanenta a bazei de date;
– realizarea obiectivelor stabilite;
– promovarea ofertelor catre clientii agentiei.

BENEFICII :

– Echipa tanara si dinamica
– Portofoliu de clienti si proprietati
– Telefon mobil
– Comision atractiv.

Daca considerati ca aveti calitatile necesare pentru a intregi forta noastra de munca, va rugam sa trimiteti CV-ul dumneavoastra la contact@oryon-imobiliare.ro

EnglishRomanianSpanish